منبع تحت فشار
  • ثبت نام

 

  (10 خط)77143886-021

فروش منبع تحت فشار فرات ترکیه | قیمت منبع دیافراگمی | مخزن پمپ آب

فروش منبع تحت فشار فرات ترکیه - پمپ آب

فروش منبع آب تحت فشار فرات ترکیه

 

جهت مشاوره و خرید منبع تحت فشار پمپ آب با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

021-77143886 (اتصال به 10 خط)

 

منبع تحت فشار پمپ آب چیست؟

 

برای اکثر مصرف کنندگان پمپ آب خانگی این سوال پیش می آید منابعی که روی پمپ ها ی آب قرار دارد چیست و چه کارایی دارد که به مخزن دیافراگمی , مخزن پمپ آب , مخزن تحت فشار پمپ آب نیز معروف است , این گونه منبع ها که معمولا با رنگ های گوناگون عرضه میشود و با اسم های از جمله منبع دیافراگمی پمپ آب و منبع تحت فشار و مخازن دیافراگمی پمپ آب و منابع دیافراگمی  و مخزن تحت فشار بسته نام میبرند وجود داردکارایی این نوع منبع ها به صورتی می باشد که با داشتن تیوپ داخل منبع , باد پر فشاری که در آن است آب را با فشار به داخل لوله ها هدایت می کند  , کارکرد منبع طوری عمل میکند که فلنج لبه بین منبع و فلنج گیر می کند و باعث آب بندی آن میشود . آب که با فشار پمپ به داخل منبع هدایت شده است به محض باز شدن شیر تخلیه میشود , اگر شما آبی بیش از حد مصرفی ذخیره در منبع را طلب کنید آنگاه پمپ روشن شده و خواسته شما را اجرا میکند , فشار باد درون منابع دیافراگمی بستگی به تعداد طبقات ساختمان و متراژ و تعداد واحد ها و ... دارد ولی به طور نسبی 20 تا 45 پی اس آی قرار میگیرد.مزیت استفاده منابع دیافراگمی در پمپ های خانگی این است که اصطحلاک پمپ آب پایین آمده و مقدار فشار لازم برای خروجی آب مصرفی ایجاد میشود , منبع تحت فشار پمپ آب از 8 تا 500 لیتری جهت مصرف در پمپ های آب خانگی , بوستر پمپ های آبیاری ، بوستر پمپ آتشنشانی , پمپ های صنعتی ،  جهت تصحیح در اتوماتیک کردن پمپ آب و جلوگیری از انبساط آب , دارای تیوپ ایتالیایی واقعی جهت دوام و مقاومت بالا در جهت افزایش طول عمر تیوپ و عدم تغییر طعم و مزه آب مصرفی. با پایه های بلند جهت نصب آسان لوله های ورودی با کانکتور استیل جهت عدم زنگ زدگی در پایان خرید منبع تحت فشار خوب شامل تیوپ و ورق استفاده شده برای منبع می باشد. 

 

خصوصیات منبع تحت فشار دیافراگمی فرات ترکیه:

قطر ورق 1/5 تا منابع 24 لیتری و قطر ورق 2 از منابع 60 لیتری و داخل منبع تمام رنگ می باشد که این مانع از زنگ زدگی داخل ورق می باشد , تیوپ 100% ایتالیایی می باشد , کانکتور تمام استیل و ضد زنگ می باشد.

 

ز منابع تحت فشار برای پمپ های یک اسب به بالا استفاده می شود. منبع تحت فشار پمپ آب برای ذخیره و استفاده اولیه آب از آن استفاده می شود. از منبع تحت فشار پمپ آب برای این استفاده می شود که برای هر باز کردن شیر پمپ شروع به کار ننماید. بنابر این عمر مفید و طول عمر پمپ با استفاده از منبع تحت فشار پمپ آب بالاتر می رود.

 

لیست قیمت منابع تحت فشار دیافراگمی :

  1. منبع تحت فشار پمپ آب 24 لیتری با تیوپ ایتالیایی   

  2. منبع تحت فشار پمپ آب60 لیتری با تیوپ ایتالیایی   

  3. منبع تحت فشار پمپ آب 80 لیتری با تیوپ ایتالیایی  

  4. منبع تحت فشار پمپ آب 100 لیتری با تیوپ ایتالیایی  

 

منبع تحت فشار - قیمت منبع تحت فشار

پنج راهی پمپ آب , (سوپاپدار بدون نیاز به شیر یکطرفه) ایتالیایی , پرشر سوئیچ پمپ آب خانگی , درجه پمپ آب خانگی

 

سوری الکتریک نماینده انحصاری پمپ آب استیل و الکترو پمپ آب شناور فرات در ایران و وارد کننده کالا های حوضه صنعت آب و برق در ایران . هم اکنون برای خرید منبع آب تحت فشار بدون هیچ واسطه تماس با بازرگانی سوری الکتریک تماس حاصل نمایید .

 

منبع انبساط پمپ آب , منبع دیافراگمی , منبع انبساط دیافراگمی , منبع دیافراگمی پمپ آب , منبع ذخیره پمپ آب , منبع دیافراگمی پمپ آب , پرشر سوئیچ کینگ کروا ترکیه , پنج راهی پمپ آب خانگی  , درجه ناتالی

منبع تحت فشار اسپرونی ایتالیا , منبع تحت فشار البی elbi ایتالیا , منبع تحت فشار فیلبرتو filberto ایتالیا

قیمت منبع تحت فشار دیافراگمی - فروش منبع تحت فشار فرات ترکیه

 

 

تماس با سوری الکتریک جهت مشاوره و خرید

 

 

 

تماس : (10 خط)77143886-021

پشتیبانی تمام وقت : 09121244126

 

وارد کننده الکتروپمپ-پمپ آب خانگی-الکتروموتور-ژنراتور-پمپ کف کش

 

کانال تلگرامی گروه بازرگانی سوری الکتریک

چرا سوری الکتریک بهترین گزینه برای خرید است ؟

سوری الکتریک با بیش از سه دهه تخصص جهت تولیدات و واردات برترین کالای صنعت آب
و برق و داراری کادری متخصص و متعهد جهت مشاوره و فروش در زمینه صنعت پمپ آب و انواع الکتروموتور و پمپ حلزونی , پمپ سانتریفیوژ(پمپ آب خانگی) و ژنراتور توانسته جایگاه خاصی برای پیشرفت در این صنعت ایفا کند . از جمله افتخارات سوری الکتریک تولید تابلو برق , الکتروپمپ  شناور , پمپ گریز از مرکز و همچنین واردات از 4 کشور جهان و به عنوان تنها نمایندگی رسمی الکتروپمپ شناور فرات در ایران ,تولید کننده الکتروموتور شناور و پمپ شناور استیل و مفصل کابل رزینی و حرارتی تامر الکتریک ,فروش کابل برق,الکتروموتور عمودی و فروش  کارواش خانگی و کارواش صنعتی , فروش الکتروموتور (الکتروموتور تک فاز - الکتروموتور سه فاز) , پمپ کف کش و الکتروپمپ