اره موتوری
  • ثبت نام

 

  (10 خط)77143886-021

اره موتوری چيني | خريد اره موتوري ارزان | اره درخت بر

 

اره موتوری

اَره زنجیری یا اره برقی یا اره موتوری نام نوعی اره است که با استفاده از الکتریسیته، نیروی هیدرولیک و یا اغلب توسط یک موتور دو زمانه کار می‌کند.[۱] از این وسیله جهت بریدن درختان، هرس درختان و یا تهیه هیزم استفاده می‌شود .مکانیزم کارکرد آن به این صورت است که دندانه های اره به صورت یک زنجیر به یک محور دورانی متصل است که با گردش موتور زنجیر اره کردن آغاز می شود. اره موتوری چینی 
اره موتوری به عنوان یک ابزار، در حدود سال ۱۹۳۰ توسط یک ارتوپد آلمانی به نام BERNARD HEINE ساخته شد. اره موتوری OSTEOTOME نام داشت و دارای زنجیری شامل برنده های کوچک متصل به هم بود. زنجیر توسط یک اهرم دستی متصل به چرخ دنده، حول تیغه چرخانده می شد. اره موتوری هم برای برش استخوان مورد استفاده قرار می گرفت.

 اره درخت بر

 
اره موتوری
اره موتوری - اره موتوری چینی - اره درخت بر- اره موتوری ارزان

قیمت اره موتوری

دو فرد مهم و تاثیر گذار در گسترش اره های زنجیری به شکل کنونی JOSEPH BUFORD COX و ANDREAS STIHL نام داشتند. آن ها اره زنجیری برقی را که برای برش تنه درختان استفاده می شد، در سال ۱۹۲۶ و اره زنجیری بنزینی خود را در سال ۱۹۲۹ ساختند. آقای STIHL شرکت خود را در سال ۱۹۲۶ در اشتوتگارت آلمان، برای تولید انبوه این دستگاه ها افتتاح کرد.

اره درخت بر

در سال ۱۹۲۷، آقای EMIL LERP، اولین اره موتوری (اره زنجیری بنزینی) جهان را ساخت و نام تجاری DOLMAR را برای آن برگزید. در آمریکای شمالی هم اولین شرکت هایی که شروع به تولید این دستگاه های نو ظهور کردند MCCULLOCH و INDUSTRIAL EQUIPMENT CORPORATION بودند.

اولین مدل های اره موتوری ساخته شده دارای وزن بسیار سنگینی بودند. به طوری که در طراحی اره موتوری، چرخ هایی نیز برای حمل و نقل اره درخت بر در نظر گرفته شده بود. همچنین یک فرد توانایی استفاده از این اره موتوری  را نداشت و حتما باید دو نفر با همکاری یکدیگر از این وسیله بهره برداری می کردند.بعد از جنگ جهانی دوم، بهبود در طراحی اره موتور و همچنین پیشرفت در صنایع آلومینیوم باعث شد تا وزن این ماشین ها به طرز قابل ملاحظه ای کاهش یابد و امکان استفاده انفرادی هم حاصل گردد. این یعنی بهره وری بالاتر و در نتیجه فراگیر شدن اره موتوری درختبر در سراسر جهان.

می توان به قطع گفت که اره موتوری ها به طور کلی جایگزین اره دستی و تبر در جنگل ها شده است.

تا کنون از این اره موتوری در سایز های متفاوتی طراحی  و تولید شده است. از اندازه بسیار بزرگ که توسط چوب بُرهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد تا اره زنجیری های برقی یا باطری دار که برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. حتی چندی پیش اره زنجیری ای با نام ISAW ساخته شده که با اتصال کابل USB به کامپیوتر کار می کند.

قیمت اره موتوری | فروش اره موتوری |خرید اره موتوری | اره موتوری | اره موتوري چيني | اره موتوري ارزان | اره بنزيني | اره موتوري استريم | اره موتوري طرح اشتيل | اره موتوري با كيفيت | اره درخت بر | اره زنجيري بنزيني

 

صفحه اصلی

معرفی شرکت

خانگی

کشاورزی

صنعتی

وبلاگ

مقالات

تولیدات

واردات

تماس با سوری الکتریک جهت مشاوره و خرید

 

 

 

تماس : (10 خط)77143886-021

پشتیبانی تمام وقت : 09121244126

 

وارد کننده الکتروپمپ-پمپ آب خانگی-الکتروموتور-ژنراتور-پمپ کف کش

 

کانال تلگرامی گروه بازرگانی سوری الکتریک

چرا سوری الکتریک بهترین گزینه برای خرید است ؟

سوری الکتریک با بیش از سه دهه تخصص جهت تولیدات و واردات برترین کالای صنعت آب
و برق و داراری کادری متخصص و متعهد جهت مشاوره و فروش در زمینه صنعت پمپ آب و انواع الکتروموتور و پمپ حلزونی , پمپ سانتریفیوژ(پمپ آب خانگی) و ژنراتور توانسته جایگاه خاصی برای پیشرفت در این صنعت ایفا کند . از جمله افتخارات سوری الکتریک تولید تابلو برق , الکتروپمپ  شناور , پمپ گریز از مرکز و همچنین واردات از 4 کشور جهان و به عنوان تنها نمایندگی رسمی الکتروپمپ شناور فرات در ایران ,تولید کننده الکتروموتور شناور و پمپ شناور استیل و مفصل کابل رزینی و حرارتی تامر الکتریک ,فروش کابل برق,الکتروموتور عمودی و فروش  کارواش خانگی و کارواش صنعتی , فروش الکتروموتور (الکتروموتور تک فاز - الکتروموتور سه فاز) , پمپ کف کش و الکتروپمپ