پمپ سیرکولاتور
 • ثبت نام

 

  (10 خط)77143886-021

فروش پمپ سیرکولاتور شوفاژ | خرید پمپ سیرکوله موتورخانه

 

 

 

جهت مشاوره و خرید پمپ سیرکولاتور شوفاژ با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

021-77143886(اتصال به 10 خط)

پمپ سیرکولاتور

یکی از پمپ ها پر استفاده در صنعت تاسیسات پمپ سیرکولاتور(پمپ خطی) می باشد. پمپ سیرکلاتور خطی که وظیفه سیرکوله کردن آب در حلقه سیستم لوله کشی را داراست، قادر به پمپاژ کردن آب تا دمای 140درجه سانتیگراد می باشد. برای ساده سازی سیستم لوله کشی و استفاده از فضای کف، پمپ سیرکولاتور را مابین دو فلنج قرار می دهیم.این امر موجب می گردد که در هنگام تعویض یا تعمیر بتوان پمپ سیر کولاتور را به سادگی از مسیر لوله کشی جدا کرد. پمپ سیرکولاتور به دو نوع خطی و زمینی تقسیم می شود که اگر در انتخاب پمپ مبنا را دبی در نظر بگیریم، در صورت کم بودن دبی، از پمپ سیرکولاتور خطی استفاده می کنیم و اگر دبی زیاد باشد از پمپ سیرکولاتور زمینی استفاده می شود که شامل الکتروپمپ و موتور می باشد.

 

 

  

 

برای انتخاب پمپ سیر کولاتور  مناسب در سیستم لوله کشی تاسیسات، ابتدا با در نظر گرفتن طویل ترین مسیر لوله کشی و حداکثر تلفات ناشی از انشعابات و ...، هد مورد نیاز را بدست میاوریم. از ترکیب دبی مورد نیاز و هد بدست آمده و بررسی نمودار های پمپ، پمپ سیر کولاتور خطی مناسب را انتخاب می کنیم. پمپ سیرکولاتور از لحاظ عملکرد، از نوع سانتریفوژ است. باید توجه نمود که به دلیل آنکه پمپ سیرکولاتور در سیستم ها حرارتی و برودتی به طور مداوم کار میکند و نیاز است که همیشه آب را سیرکوله کند، استفاده از دور موتور 1450 rpm الزامیست. اما در صورتی که پمپ بنا بر مکان مورد استفاده، در زمان های خاص نیاز به سیرکوله کردن آب داشته باشد، از دور موتور 2900 rpm استفاده می شود. پمپ سیرکولاتور در دو نوع پمپ سیر کولاتور چدنی و و پمپ سیر کولاتور بدنه استیل وجود دارد. ضعف های عمده پمپ سیرکولاتور در خرابی الکتروموتور، خرابی واسطه، نشتی سیل (آب بند) و خرابی کوپلینگ است.

 

 

به حالت کلی سیرکولاتور به پمپ هایی گفته میشوند که جهت گردش یک سیال درون یک سیکل بسته مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ های سیرکولاتور جهت تامین آب داغ در سیستم های گرمایشی  مرکزی و منطقه ای و گردش آب در سیستم های آب گرم خانگی مانند مدار آب گرم شوفاژ قابل استفاده است. قدرت موتور و میزان آبدهی پمپ، همچنین قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ سیرکوله، از مهمترین پارامتر ها در انتخاب آن هستند. 

راهنمای کلی بررسی وخرید انواع پمپ سیرکولاتور :

 1. بطور کلی کلمه سیرکوله به معنی گردانیدن است و منظور از پمپ سیرکولاتور اینست که این گروه از پمپ ها معمولا با دور کمتر (و تا حدود 1400 دور در دقیقه) وظیفه حرکت دادن یا گردانیدن آب سرد یا گرم سیستم های تبرید یا حرارت مرکزی را از محل تولید تا محل های مصرف بعهده دارند.
   
 2.  کلیه قیمت های پمپ سیرکولاتور ارائه شده در دماتجهیز به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است . بطوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت دماتجهیز می باشد.(مراجعه کنید به بخش تضمین بهترین قیمت های سایت دماتجهیز)
   
 3. هریک از انواع مدل های پمپ های سیرکولاتور  ارائه شده در این سایت که در سمت چپ جدول مشخصات فنی آنها ،  قیمت درج شده باشد ، آن قیمت شامل تضمین بهترین قیمت بوده و اگر بجای قیمت علامت "---" درج گردیده باشد به این معنی است که آن مدل از محصول در انبار دماتجهیز موجود نیست.
   
 4. به عبارت دیگر پس از تامین آب گرم کافی در دیگ یا سیستم حرارت مرکزی ساختمان و همچنین آب سرد تبرید در چیلر و سیستم سرمایش ساختمان ، وظیفه حرکت دادن این آب گرم یا آب سرد درلوله ها از محل تولید تا محل های مصرف مانند رادیاتورها ، فن کویل ها وکویل های هواساز بعهده پمپ های سیرکولاتور می باشد.
   
 5. پمپ سیرکولاتور دارای انواع خطی و زمینی می باشد که مدل های خطی روی لوله با اتصال دنده ای یا فلنجی نصب می گردند وانواع زمینی آنها روی شاسی مناسب وتراز شده و روی بولت های دارای لرزه گیر لاستیکی نصب شوند.
   
 6. در صورت عدم تامین فشار یا هد کافی توسط پمپ سیرکولاتور ، آب سرد یا گرم سیستم سرمایش یا گرمایش قادر به عبور از لوله ها و رسیدن به محل رادیاتور، فن کویل یا دیگر دستگاه های سرمایش و گرمایش نخواهد بود و در صورت کافی نبودن حجم یا دبی پمپ مربوطه، حجم آب کافی به دستگاه نخواهد رسید و دستگاه سرمایش و گرمایش مذکور با ظرفیتی کمتر از توان واقعی خود قادر به تامین سرمایش و گرمایش خواهد بود.بنابراین در هنگام انتخاب پمپ سیرکولاتور مورد نیاز می توانید با کارشناسان فروش شرکت دماتجهیز بعنوان مرکز مشاوره و فروش انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش مشورت نمائید.
   
 7. در صورت استفاده از پمپ های با دور 2900 به جای پمپ های سیرکولاتور ، صدای لرزش پمپ و جریان شدید آب درون لوله ها موجب سلب آسایش ساکنین ساختمان می گردد.
   
 8. استفاده از صافی در مکش کلیه پمپ ها و نصب لرزه گیرها در لوله ورودی و خروجی پمپ های سیرکولاتور زمینی توصیه میگردد.
   
 9. در گروه پمپ های سیرکولاتور سایت سوری الکتریک، اطلاعات فنی و قیمت های صدها مدل از انواع پمپ های سیرکولاتور خطی و زمینی از معروف ترین برند های داخلی و خارجی با گارانتی اصلی جهت بررسی و خرید شما کارشناسان و کارفرمایان گرامی ارائه گردیده است.

 

فروش پمپ سيركولاتور آب گرم شوفاژ | پمپ پكيج شوفاژ | پمپ سيركولاتور لوارا | پمپ سيركولاتور سمنان | پمپ خطي سمنان | پمپ خطي سيركولاتور | پمپ سيركولاتور گراندفوس | پمپ سيركوله چيني | پمپ سيركولاتور شيمجه | پمپ سيركولاتور ايتاليايي 

صفحه اصلی

معرفی شرکت

خانگی

کشاورزی

صنعتی

وبلاگ

مقالات

تولیدات

واردات

تماس با سوری الکتریک جهت مشاوره و خرید

 

 

 

تماس : (10 خط)77143886-021

پشتیبانی تمام وقت : 09121244126

 

وارد کننده الکتروپمپ-پمپ آب خانگی-الکتروموتور-ژنراتور-پمپ کف کش

 

کانال تلگرامی گروه بازرگانی سوری الکتریک

چرا سوری الکتریک بهترین گزینه برای خرید است ؟

سوری الکتریک با بیش از سه دهه تخصص جهت تولیدات و واردات برترین کالای صنعت آب
و برق و داراری کادری متخصص و متعهد جهت مشاوره و فروش در زمینه صنعت پمپ آب و انواع الکتروموتور و پمپ حلزونی , پمپ سانتریفیوژ(پمپ آب خانگی) و ژنراتور توانسته جایگاه خاصی برای پیشرفت در این صنعت ایفا کند . از جمله افتخارات سوری الکتریک تولید تابلو برق , الکتروپمپ  شناور , پمپ گریز از مرکز و همچنین واردات از 4 کشور جهان و به عنوان تنها نمایندگی رسمی الکتروپمپ شناور فرات در ایران ,تولید کننده الکتروموتور شناور و پمپ شناور استیل و مفصل کابل رزینی و حرارتی تامر الکتریک ,فروش کابل برق,الکتروموتور عمودی و فروش  کارواش خانگی و کارواش صنعتی , فروش الکتروموتور (الکتروموتور تک فاز - الکتروموتور سه فاز) , پمپ کف کش و الکتروپمپ