موتور پمپ
  • ثبت نام

 

  (10 خط)77143886-021

موتور پمپ| قیمت موتور پمپ آب | فروش موتور پمپ

 

موتور پمپ

 

جهت خرید موتور پمپ آب و استعلام قیمت انواع موتور پمپ با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

 

02177143886(اتصال به 10 خط

موتور پمپ آب

 

       فروش انواع موتور پمپ هاي چيني و ژاپني                              

 

موتور پمپ یا موتورپمپ آب دستگاهی است جهت انتقال انواع مایعات از دو بخش موتور و پمپ تشکیل شده و این دو بخش توسط کوپلینگ و شاسی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تشکیل یک دستگاه واحد به نام موتور پمپ آب را داده اند . بخش موتوری پمپ جهت انتقال قدرت و تأمین انرژی موردنیاز بخش مقابل خود را برعهده دارد و همچنین بخش پمپ دستگاه وظیفه پمپاژ مایعات ، و توزیع آن به محل مربوطه را داشته است .معمولاً موتورپمپ آب در مکان هایی که امکان دسترسی به برق شهری وجود نداشته استفاده می گردند. موتورپمپ آب از لحاظ عملکرد و آبدهی به دو مدل موتورپمپ آب بنزینی و موتورپمپ آب دیزلی تقسیم می گردند . که با توجه به آبدهی مورد نیاز از سایز های 1 اینچ تا 6 اینچ در بازار ایران موجود می باشد.

 

موتور پمپ چيني و ژاپني

 

)بنزین نفت - بنزینی - دیزلی( سوز درون پمپ موتور

پمپ هایی که با سوخت کار میکنند باید در ارتفاع تقریباً 6 متری از منبع آب قرار بگیرند. و آب را تا ارتفاع 30 متر از ارتفاع پمپ بالا ببرند. این پمپ ها در انتقال حجم زیاد آب بصورت دوره ای ( بیشتر از 3 ساعت کارکرد مداوم استفاده نشود) بسیار خوب عمل می کنند(مثلاً پر کردن مخزن یکبار در هفته) و در مصرف گازوییل بسیار معتدل هستند( در تجربه ای که داشتیم، یک چهارم گالن گازوییل، 1200 گالن آب را با استفاده از لوله 1 اینچی تا ارتفاع 100 فوتی در مسیر سربالایی تقریباً 600 فوت در 45 دقیقه پمپ می کند). در اینجا چند نکته در مورد استفاده از این پمپ ها ذکر شده است.:

 

همیشه قبل از استفاده مطمئن شوید که پمپ به صورت مناسبی آماده کار شده است (کار کردن بدون آب پمپ موجب خرابی پمپ میشود)

همیشه به یاد داشته باشید آب پمپ را در زمستان یا هر موقعی که احتمال یخ زدن دارد بعد از هر بار استفاده کردن خالی کنید ( لوله مکش هم شامل میشود)

روغن این نوع از پمپ ها باید به اعضای کارکرد 20 ساعت تعویض شود

در پایینترین قسمت آب (دقیقاً کنار پمپ)، یک شیر و لوله 1 اینچی به منظور تخلیه آسان و سریع سیستم به پمپ، نصب کنید.

پمپ را در جایی نصب کنید که جریان شدید آب در چشمه ها آن را تکان ندهد.

قبل از خرید، از ارتفاعی که پمپ قرار است آب را بالا بکشد مطمئن شوید. کاربرد دیگر موتور پمپ ها در مناطقی با آب و هوای خشک است برای جلوگیری از آتش سوزی. یک مخزن آب و یک پمپ آب خوب در پشت وانت می تواند فکر مناسبی برای مناطقی باشد که احتمال بروز آتش سوزی های گسترده وجود دارد.

 

موتور دیزل

موتور پمپ

رودولف دیزل مخترع موتور دیزل از نوع احتراق داخلی است..

رودولف دیزل سال ۱۸۵۸ در پاریس متولد شد. پدر و مادرش مهاجران باواریا بودند. رودولف دیزل در دانشگاه پلی تکنیک مونیخ تحصیلات خود را آغاز نمود. بعد از فارغ التحصیلی ، او به عنوان مهندس یخچال شروع به کار کرد. با این حال ، او عشق واقعی در طراحی موتور را در دل داشت . رودولف دیزل طرح های بسیاری در موتور های حرارتی داشت که از جمله می توان به یک موتور

هوا با انرژی خورشیدی اشاره نمود . در سال ۱۸۹۳، او در مقاله ای به توصیف یک موتور با احتراق درون سیلندر ( موتور احتراق داخلی ) پرداخت .

در سال ۱۸۹۴ ، او اختراع جدید خود را ، موتور دیزلی نام گذاری نمود. رودولف دیزل بر اثر انفجار موتور دیزلی خود کشته شد . با این حال ، موتور دیزل ثابت کرد که می تواندسوخت را بدون نیاز به یک جرقه مشتعل نماید. اولینموتور دیزل موفق او در سال ۱۸۹۷ عمل کرد. موتور های دیزلی مدرن ، نسخه بهبود یافتهی مفهوم اصلی رودولف دیزل است . آنها اغلب در زیردریایی ها، کشتی ها، لوکوموتیو، و کامیون های بزرگ و مولد برق ( دیزل ژنراتور ) استفاده می شوند.

اختراعات رودولف دیزل در سه نقطه اشتراک دارند : تمامی آنها مربوط به گرما و واگذاری از طریق پروسه های فیزیکی و یا قوانین طبیعی هستند. تمامی آنها شامل طراحی مکانیکی قابل ملاحظه ای هستند. تمامی آنها در ابتدا به مفهوم مخترع از انگیزه نیازهای جامعه شناختی بودند. رودولف دیزل در ابتدا موتور دیزل را برای صنعتگران مستقل و صنعتگرانی که به رقابت با صنعت بزرگ می پرداختند، طراحی نمود.

مدل نخست رودولف دیزل، یک سیلندر ۱۰ پا آهن با فلایویل در پایه آن ، در تاریخ ۱۰ اوت سال ۱۸۹۳ برای اولین بار شروع به کار کرد . رودولف دیزل دو سال را صرف ساخت این موتور دیزل نمود و در سال ۱۸۹۶ یک مدل دیگر با بازده نظری ۷۵ درصد ارائه نمود، که در مقایسه با ده درصد راندمان موتور بخار بود. در سال ۱۸۹۸ ، رودولف دیزل یک میلیونر بود.

 

برق و آب موتورپمپ

 

موتور دیزلی او به قدرت خطوط لوله، برق و آب ، اتومبیل ها و کامیون ها، و هنر و صنعت دریایی مورد استفاده قرار گرفت، و بلافاصله در معادن ، حوزه های نفتی، کارخانه ها ، حمل و نقل مورد استفاده قرار گرفت

موتورهای دیزل (که به موتورهای احتراق تراکمی یا CI نیز شناخته می شوند)، از جمله موتورهای احتراق داخلی هستند که در آنها، احتراق سوخت پاشیده شده در محفظه احتراق به واسطه افزایش دمای ناشی از تراکم انجام می پذیرد (تراکم آدیاباتیک یا بی در رو). موتورهای دیزلی به دلیل نسبت تراکم بالای خود، بالاترین راندمان حرارتی را در بین تمامی انواع موتور احتراق داخلی و احتراق خارجی دارند.

موتورهای دیزل در دو نوع دو زمانه و چهارزمانه طراحی و ساخته می شوند. این موتورها در ابتدا به عنوان جایگزین ارزشمندی برای موتورهای بخار انتخاب شدند. از دهه 1910، این موتورها در کشتی ها و زیر دریایی ها مورد استفاده قرار گرفتند. استفاده از این موتورها در لوکوموتیوها، کامیون ها، تجهیزات سنگین و ژنراتورهای برق در سال های بعد رواج یافت. در سال های 1930، موتورهای دیزل به تدریج در تعدادی از اتوموبیل ها نیز مورد استفاده قرار گرفتند. از شروع 1970 به بعد، استفاده از موتورهای دیزل در وسایل نقلیه جاده ای و آفرود در ایالات متحده افزایش یافت. این افزایش به گونه ای بود که بنابر گزارش انجمن سازندگان و واردکنندگان موتور بریتانیا، 50% از کل ماشین های فروخته شده در اتحادیه اروپا دیزلی بودند که از کل این مقدار 70% در فرانسه و 30% در انگلستان به فروش رفته بود.

 

تاریخچه موتور پمپ 

 

در سال 1885، هربرت آکروید استوارت (Herbert Akroyd Stuart)، مخترع انگلیسی، به بررسی امکان استفاده از روغن پارافین که شباهت بسیاری به سوخت دیزل امروزی داشت، در موتور پرداخت. موتورهای Hot Bulb وی که توسط Richard Hornsby و پسران در سال 1981 ساخته شد، اولین موتور احتراق داخلی بود که از یک سیستم پاشش سوخت تحت فشار استفاده می کرد. این موتورها

نسبت تراکم نسبتاً پایینی داشتند بنابراین دمای هوای فشرده در محفظه احتراق در انتهای مرحله تراکم، به اندازه کافی بالا نبود تا وارد مرحله احتراق گردد. بنابراین عمل احتراق در محفظه احتراق جداگانه ای به نام بخارکننده یا hot bulb (حباب داغ) که بر روی سر سیلندر سوار شده و سوخت در داخل آن اسپری می شد، صورت می گرفت. عمل خوداحتراقی از طریق تماس بین مخلوط سوخت و هوا و دیواره های داغ حباب داغ صورت می گرفت. به منظور جلوگیری از پیش احتراق، قطرات آب به هوای ورودی وارد می شدند.

 

قیمت موتور پمپ 

موتور دیزل امروزی از ترکیب ویژگی های هر دو موتور پاشش مستقیم و احتراق تراکمی بهره می برد که هر دو ایده توسط استوارت و چارلز ریچارد بینی (Charles Richard Binney) در 1890 ثبت شدند. تفاوت بین موتور استوارت و موتور دیزل امروزی در نیاز آن به منبعی جداگانه برای گرمایش سیلندر یک موتور سرد به منظور استارت زدن بود. در سال 1982، و تنها یک سال پیش از ثبت موتور دیزل، استوارت مدل جدیدی از موتورهای خود را ارائه نمود که به منبع گرمایشی اضافی نیاز نداشتند.

 

اختراعات موتور پمپ آب

 

در همین سال و به موازات اختراعات جدید استوارت، هنری بارتون (Thomas Henry Barton)، در کارخانه Hornsby به جایگزینی حباب داغ با سرسیلندر پرداخت که با این اختراع جدید نیازی به پیش گرمایش هوا نبود و این موتور قادر به تامین 6 ساعت کاری بود. این وقایع دقیقاً پنج سال پیش از ساخت پروتوتایپ موتور پر تراکم مشهور دیزل در سال 1987 بود.

رادلف دیزل (Rudolf Diesel) در حالی پروسه اختراعات خود را در سال 1983 شروع کرد که استورات به مراحل تحقیق و توسعه موتورهای خود پایان می بخشید.

موتور پمپ نفتي

 

در سال 1892، دیزل طرح و دستگاه مبدل گرما به کار را در بسیاری از کشوها از جمله آلمان، سوییس، بریتانیا و ایالات متحده به ثبت رساند. در سال 1983 دیزل موتوری را با عنوان موتور کم تراکم ثبت نمود که در این موتور ابتدا هوا فشرده شده و سپس به دمای فوق نقطه احتراق سانده شده و سپس به تدریج سوخت وارد سیستم شده به دلیل جلوگیری از افزایش بیش از حد دما و فشار، مخلوط منبسط می شد. به دنبال آن ورود سوخت قطع شده و عمل انبساط بدون انتقال حرارت صورت می گیرد. در خلال سال های 1984 تا 1985، وی اختراع خود را برای ثبت در بسیاری از کشورها ارجاع می داد تا اینکه اولین موتور دیزل خود را در کشورهای اسپانیا، فرانسه و بلژیک در دسامبر 1894 به ثبت رساند و در سال 1895 و 1898 به ترتیب موفق به ثبت آن در کشورهای آلمان و ایالات متحده شد. اولین نمونه عملی موفق موتورهای دیزل در سال 1897 به کار گرفته شد.

 

موتور پمپ آب چیست ؟

 

مدل اولیه (1983) دیزل شامل یک سیلندر آهنی 3 متری با یک فلایویل بود. پس از سه سال تلاش و در سال 1896 وی موفق به توسعه مدل قبلی و ساخت مدل جدید با 75% راندمان تئوری (در مقایسه با راندمان 10 درصدی موتور بخار) شد. در سال 1898 دیزل به یک میلیونر تبدیل شده بود و موتورهای دیزل وی موارد استفاده بسیاری پیدا کرده بود.

 

در طول سالیان گذشته گام های سریعی در توسعه و استفاده از مبادی و اصول دیزل در موتورهای احتراق داخلی برای کارهای تراکتوری و کارهای ثابت برداشته شده است.

 

نحوه نصب موتور پمپ 

 

پیشرفت بیشتر موتورهای دیزل، تا توسعه سیستمهای پیشرفته تزریق سوخت در دهه 1930 طول کشید. در این سالها رابرت بوش تولید انبوه پمپهای سوختپاش خود را آغاز کرد. توسعه پمپهای سوختپاش (پمپهای انرژکتور) با توسعه موتورهای کوچکی که برای استفاده در خودروها مناسب بودند متعادل شد.

موتورهای دیزل سبکتری که سرعتشان نیز بالا بود در سال 1925 به بازار عرضه شدند. با آنکه پیشرفت در ساخت این موتورها کند بود. اما در سال 1930 موتورهای دیزل قابل اطمینان که به خوبی طراحی شدهبودند و چند سیلندر و سریع نیز بودند به بازار عرضه شد. این پیشرفت تا پایان جنگ جهانی دوم برای مدتی کند بود. لیکن از آن تاریخ تاکنون طراحی و تولید این موتورها به طریقی پیشرفت نموده است که امروزه استفاده گسترده و فراگیر از موتورهای دیزل را شاهد هستیم.

 

پمپ غلیظ کش

توضیحات تکمیلی راجع به موتور پمپ آب :

 

موتور پمپ آب ، موتور پمپ دستگاهی است که از دو قسمت موتور و پمپ تشکیل شده. موتور پمپ آب برای پمپاژ آب استفاده می شود، این دو قسمت موتور پمپ آب توسط شاسی به یکدیگر کوپله شده تا سر جمع باشند و به راحتی قابل حمل باشند. سوخت موتور پمپ ها نیز به سه دسته ی موتور پمپ بنزینی، موتور پمپ دیزلی و موتور پمپ نفت بنزینی تقسیم می شود. معمولاً موتور پمپ آب  را در ارتفاع 6 متری از مخزن آب قرار می دهند و موتور پمپ توانایی پمپاژ نمودن آب تا ارتفاع بالا را دارند، معمولاً مدت زمان کارکرد موتور پمپ ها نیز خیلی بالا نیست، برای استفاده بهینه از موتور پمپ آب معمولاً توصیه می شود که زمان کارکرد موتور پمپ آب را حدود 2 الی 3 ساعت در نظر بگیرند تا عمر مفید موتور پمپ آب افزایش نماید. از نظر قطر و اندازه ی خروجی موتور پمپ آب  نیز موتور پمپ ها در سایزهای 1 الی 4 اینچی موجود هستند که بسته به ارتفاع مورد نیاز و مقدار آبدهی قابل تغییر می باشند.

 

کاربری موتور پمپ

 

پمپ مخصوص عسل، پمپ غلیظ کش

انتقال مایعات

امکان جابجایی به ارتفاعی بالاتر با افزایش هد

کاربرد فراوان پمپ در صنعت

کاربرد فراوان پمپ در وسایل نقلیه

پمپ های بزرگ برای پر کردن حوضچه های تعمیر کشتی

تلمبه های دستی، برای انتقال آب یا سوخت را از مخزنی (مانند چاه آب) به مخزن های دیگر

 

موتور پمپ ويما

 

موتور پمپ ویما جزء موتور پمپ های با کیفیت در صنعت آب و برق محسوب می شود که این نوع مدل پمپ آب اکنون در گروه بازرگانی سوری الکتریک موجود می باشد که جهت خرید و مشاوره موتور پمپ آب ویما می توانید با شماره تلفن های دفتر تماس حاصل فرمائید .

 

موتور پمپ روبين

 

یکی دیگر از موتور پمپ آب عرضه شده در بازرگانی سوری موتور پمپ آب روبین می باشد که علاقمندان به این برند معتبر می توانند جهت خرید این مارک از گروه بازرگانی سوری الکتریک اقدام کرده و آن را درب منزل دریافت نمایند .

 

 موتور پمپ چيني

 

موتور پمپ چینی همان طور که از اسمشم پیدا کشور سازنده آن چین می باشد . که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت متور پمپ چینی بسیار خوب توصیه می شود .

 

موتور پمپ ژاپني

 

موتور پمپ ژاپنی کشور سازنده این متور پمپ ژاپن می باشد که در همه کالاها کیفیت خوب خودش را بر همگان آشکار ساخته کشور ژاپن جزء کشور های برتر در صنعت برق می باشد . که موتور پمپ ژاپنی هم اکنون در بازرگانی سوری عرضه می شود .

 

موتور پمپ استريم

 

موتور پمپ استریم هم مال کشور چین می باشد که قیمت مناسب و کیفیت خوب مارک استریم باعث شده افراد زیاد به این برند رو بیاورند و از محصولات این موتور پمپ استفاده نمایند .

مرتور پمپ كوشين | موتور پمپ آب |

 

موتور پمپ بنزيني

 

موتور پمپ بنزینی که از نام آن پیداست از بنزین برای سوخت آن استفاده میگردد

موتور پمپ نفتي 

 

گروه بازرگانی سوری الکتریک نماینده انحصاری موتور پمپ ویما چین

 

برچسب ها :

 

موتور پمپ آب - موتور پمپ بنزینی - موتور پمپ دیزلی - موتور پمپ نفت بنزینی - فروش موتور پمپ - خرید موتور پمپ - قیمت موتور پمپ - قیمت موتور پمپ آب - موتور پمپ ژاپنی - موتور پمپ چینی - موتور پمپ آب کشاورزی - فروش موتور پمپ آب - قیمت موتور پمپ بنزینی - فروش موتور پمپ آب - انواع موتور پمپ - موتور پمپ آب خانگی - قیمت موتور پمپ آّب خانگی - قیمت موتور پمپ ژاپنی - موتور پمپ چاه عمیق - موتور پمپ صنعتی - موتور پمپ هوندا - موتور پمپ روبین - موتور پمپ کوشین - موتور پمپ گازوئیلی - موتور پمپ کوچک - موتور پمپ کف کش - موتور پمپ نفتی - نمایندگی موتور پمپ روبین - موتور پمپ ارتفاع بالا

 

سئو   ثبت شرکت    خدمات مجالس    کانکس   دیزل ژنراتور     نقاشی ساختمان

صفحه اصلی

معرفی شرکت

خانگی

کشاورزی

صنعتی

وبلاگ

مقالات

تولیدات

واردات

تماس با سوری الکتریک جهت مشاوره و خرید

 

 

 

تماس : (10 خط)77143886-021

پشتیبانی تمام وقت : 09121244126

 

وارد کننده الکتروپمپ-پمپ آب خانگی-الکتروموتور-ژنراتور-پمپ کف کش

 

کانال تلگرامی گروه بازرگانی سوری الکتریک

چرا سوری الکتریک بهترین گزینه برای خرید است ؟

سوری الکتریک با بیش از سه دهه تخصص جهت تولیدات و واردات برترین کالای صنعت آب
و برق و داراری کادری متخصص و متعهد جهت مشاوره و فروش در زمینه صنعت پمپ آب و انواع الکتروموتور و پمپ حلزونی , پمپ سانتریفیوژ(پمپ آب خانگی) و ژنراتور توانسته جایگاه خاصی برای پیشرفت در این صنعت ایفا کند . از جمله افتخارات سوری الکتریک تولید تابلو برق , الکتروپمپ  شناور , پمپ گریز از مرکز و همچنین واردات از 4 کشور جهان و به عنوان تنها نمایندگی رسمی الکتروپمپ شناور فرات در ایران ,تولید کننده الکتروموتور شناور و پمپ شناور استیل و مفصل کابل رزینی و حرارتی تامر الکتریک ,فروش کابل برق,الکتروموتور عمودی و فروش  کارواش خانگی و کارواش صنعتی , فروش الکتروموتور (الکتروموتور تک فاز - الکتروموتور سه فاز) , پمپ کف کش و الکتروپمپ